ZIŅAS UN JAUNUMI / RJA piedalās Latvijas-Indonēzijas seminārā

Apr 25, 2011

26. aprīlis

RJA piedalās Latvijas-Indonēzijas seminārā

RJA piedalās Latvijas-Indonēzijas seminārā, ko organizē LR Ārlietu ministrija sadarbībā ar Indonēzijas vēstniecību Stokholmā un Latvijas Universitāti. Šogad seminārā uzsvars tika likts uz Indonēzijas kā Dienvidaustrumāzijas Nāciju Asociācijas (ASEAN) prezidējošās valsts prioritātēm starptautiskajā sadarbībā, kā arī uz divpusējās sadarbības veicināšanu izglītības jomā. Latvijas Universitāti seminārā pārstāvēja profesors Leons Taivāns, kurš ir mācībspēks RJA Tiesību un diplomātijas bakalauru rogrammā, ko RJA realizē sadarbībā ar Latvijas Universitāti. Rīgas Juridiskās augstskolas asociētais profesors Peter Gjortler nolasīja lekciju par ES likumdošanas savienojamību ar trešo valstu nacionālajām likumdošanu.

Semināra programma