ZIŅAS UN JAUNUMI / Iepazīšanās diena RJA. Apmaksātu studiju gadu laimē Elīna Vaivode un Ella Mikute

Mar 07, 2011

8. marts

Iepazīšanās diena RJA. Apmaksātu studiju gadu laimē Elīna Vaivode un Ella Mikute

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) iepazīšanās vakarā ar potenciālajiem studentiem, kurā piedalījās gandrīz 200 interesenti, izlozēja vienu apmaksātu bakalaura studiju vietu un vienu maģistrantūras studiju vietu 2011./2012. mācību gadā. Apmaksātu studiju gadu ieguva:

ELĪNA VAIVODE (bakalauru programma)
ELLA MIKUTE (maģistrantūras programma)

Atvērto durvju dienas laikā potenciālos studentus uzrunāja RJA rektors George Ulrich, kā arī augstskolas pasniedzēji un programmu vadītāji, kas informēja par studijām RJA un studiju programmām. Pasākuma laikā RJA studenti, kā arī augstskolas pasniedzēji un darbinieki sniedza papildus informāciju par studiju iespējām augstskolā.

Bakalauru programmu prezentācija

Maģistrantūras programmu prezentācija

  
Elīna Vaivode un RJA asociētais profesors Peter Gjortler
 

"Pašlaik es mācos Rīgas 64. vidusskolā. Šis ir mans pēdējais gads, un kā jau visiem 12. klases skolēniem galvenais jautājums ir – ko darīt pēc skolas beigšanas? Es vienmēr esmu skaidri zinājusi, ko vēlētos darīt un kur nākotnē vēlētos būt, taču apzinos, ja vēlos šos mērķus sasniegt, ir nepieciešama sevis attīstīšanas visās iespējamajās jomās. Tagad man ir iespēja mācīties jurisprudenci un biznesu Rīgas Juridiskajā augstskolā, kas, manuprāt, ir labākā iespējamā mācību iestāde un programma man pašai un manas karjeras veidošanai. Šīs iespējas laimēšana bija ļoti negaidīta, taču galvenokārt tas bija viens no šokējošākajiem mirkļiem manā dzīvē. Nekad mūžā neko tamlīdzīgu nebiju laimējusi. Varu viennozīmīgi apgalvot, ka šī ir labākā balva, kādu jebkad varētu saņemt, jo tagad man ir dota iespēja mācīties šajā skolā, kas palīdzēs man iegūt pamatzināšanas, lai es būtu jau vienu soli tuvāk savu sapņu un mērķu realizēšanai."
Elīna Vaivode

  
Ella Mikute un RJA asociētais profesors Peter Gjortler
 

"Esmu ieguvusi augstāko juridisko izglītību Latvijas Policijas akadēmijā un, ņemot vērā to, ka mana patreizējā darba pieredze aptver tieši starptautisko tiesību jautājumu loku. esmu izvēlējusies studijas RJA Starptautisko tiesību un Eiropas tiesību programmā. Tā ir lieliska iespēja studijās iegūtās zināšanas pielietot praksē. Biju ļoti priecīga un patīkami pārsteigta saņemt balvā apmaksātu maģistrantūras studiju vietu 2011./2012. mācību gadā."
Ella Mikute