ZIŅAS UN JAUNUMI / RJA piedalās izstādē "Skola 2011" Ķīpsalā

Mar 02, 2011

3.-6. marts

RJA piedalās izstādē "Skola 2011" Ķīpsalā

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) 8. martā rīko Iepazīšanās dienu, kuras laikā divi potenciālie studenti varēs iegūt apmaksātu studiju vietu 2011./2012. mācību gadam.

Informācija par Iepazīšanās dienu tiks izplatīta 17. starptautiskajā izglītības izstādē „Skola 2011”, kas no 3. līdz 6. martam norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) piedalīsies izstādē ar plašu informāciju par iespējamām studiju iespējām RJA gan topošajiem bakalauriem, gan maģistriem. Rīgas Juridiskā augstskola īpaši lepojas ar jaunas studentu paaudzes piesaistīšanu studijām bakalaura programmās - Tiesības un bizness, Tiesības un diplomātija, kas tāpat kā visas citas programmas notiek angļu valodā. 

Iepazīšanās dienā 8. martā RJA piedāvā iespēju iegūt apmaksātu studiju vietu 2011./2012. mācību gadam kādā no bakalaura un maģistra programmām RJA Izloze notiks Iepazīšanās dienas pasākumā 8. martā Rīgas Juridiskajā augstskolā, Strēlnieku ielā 4 k-2, kad potenciālie studenti ir aicināti iepazīties ar augstskolu. Vēlams iepriekš reģistrēties mājas lapā www.rgsl.edu.lv.

Iespēja iegūt bezmaksas studijas Rīgas Juridiskajā augstskolā ir vienreizēja iespēja. „Veiksme ir uzvarētāju sabiedrotā!” – norāda Rīgas Juridiskās augstskolas prorektors Mārtiņš Mits. „Ja cilvēks vēlas veidot nopietnu karjeru tepat Latvijā, citā valstī vai starptautiskā organizācijā, tad kādēļ gan neizmantot iespēju pārliecināties, vai liktenis nav sagatavojis dāvanu – augstas kvalitātes izglītību bez maksas – tieši Tev? Pateicoties iegūtajai izglītībai angļu valodā, Rīgas Juridiskās augstskolas absolventi ir konkurētspējīgi amatiem juridiskajos birojos, bankās, ministrijās un parlamentos, valsts iestādēs un tiesās, Eiropas Savienības institūcijās, Pasaules Bankā, Apvienoto Nāciju Organizācijas pārstāvniecībās un daudzviet citur.”

Liels augstskolas kapitāls ir tās pasniedzēji un starptautiskā studiju vide. Lielu daļu mācību nodrošina viesprofesori no starptautiski atzītām universitātēm un organizācijām. Kursos tiek arī pieaicināti vieslektori – vadošie praktiķi no tādām institūcijām kā Eiropas Cilvēktiesību tiesa, Eiropas Kopienu tiesa, Starptautiskās tirdzniecības palātas Starptautiskā šķīrējtiesa, Starptautiskā krimināltiesa un citām.