ZIŅAS UN JAUNUMI / Rīgas Juridiskās augstskolas komanda veiksmīgi piedalās starptautiskās sacensībās tiesību zinātņu studentiem

Jul 04, 2011

No 27.jūnija līdz 1.jūlijam Kopenhāgenā jau 14.reizi notika starptautiskās tiesību zinātņu studentu sacensības International Negotiation Competition for law students. Šogad pirmo reizi tajās piedalījās arī Latvija, kuru veiksmīgi pārstāvēja Rīgas Juridiskās augstskolas starptautisko un Eiropas Savienības tiesību maģistrantūras programmas studentes – Laura Ratniece un Anete Puče. 

Sacensību ietvaros Rīgas Juridiskās augstskolas komanda sacentās un sarežģītas situācijas risināja ar komandām no Amerikas Savienotajām Valstīm, Singapūras un Kanādas, veiksmīgi pielietojot Rīgas Juridiskajā augstskolā iegūtās zināšanas.

Šogad par labāko tika atzīta Singapūras komanda. Savukārt Rīgas Juridiskās augstskolas komandas rezultātus atzinīgi novērtēja gan citi, daudz pieredzējušākie, sacensību dalībnieki, gan arī tiesneši. Gan Laura, gan Anete pozitīvi vērtē sacensībās iegūto pieredzi un cer, ka Rīgas Juridiskā augstskola turpmāk ierindosies starp šo sacensību patstāvīgajiem dalībniekiem, tādēdi apliecinot, ka Rīgas Juridiskās augstskolas studenti ir spējīgi sacensties ar citu pasaulē atzītu augstskolu studentiem.  

Raksts "Jurista Vārds", 2011, 12. jūlijs