ZIŅAS UN JAUNUMI / RJA granti studiju maksas segšanai ārzemju studentiem

Jun 28, 2011

Rīgas Juridiskā augstskola izsludina pieteikšanos uz RJA grantiem studiju maksas segšanai potenciālajiem ārvalstu studentiem

Rīgas Juridiskā augstskola izsludina jaunus RJA grantus studiju maksas segšanai potenciālajiem studentiem, kas nav Latvijas rezidenti. Šīs stipendijas mērķis ir aktīvāk piesaistīt ārvalstu studentus bakalauru programmās, piedāvājot studējošajiem starptautisku studiju vidi. 2011./2012. mācību gadā RJA piedāvās 4 grantus, kas segs pilnu pirmā gada studiju maksu un 8 grantus, kas segs pusi no pirmā gada studiju maksas Tiesību un biznesa un Tiesību un diplomātijas programmās.

RJA granti tiks piešķirti, vispusīgi izvērtējot pieteikumus studijām. Tiks izskatīti tikai to potenciālo studentu pieteikumi, kuri atbilst uzņemšanas noteikumiem RJA bakalaura programmām. Pieteikums grantiem jāiesniedz rakstiski angļu valodā (maksimums 2 000 zīmes), motivējot vēlmi studēt RJA. Pieteikumu grantiem var iesniegt gan aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu, gan arī informējot par pieteikuma pievienošanu jau iesniegtai pieteikuma formai.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš RJA grantiem ir 2011. gada 28. jūnijs. Plašāka informācija par pieteikšanos RJA Bakalauru programmās pieejama Uzņemšanas noteikumos.