RGSL

Piesakies

Eiropas Starptautisko tiesību biedrības konference

12. ikgadējā Eiropas Starptautisko tiesību biedrības koference norisinājās 2016. gada semptembrī Rīgā un to organizēja Rīgas Juridiskā augstskola.

Konferencē piedalījās vairāk kā 420 juridiskās jomas pārstāvji no 43 valstīm, piemēram, Starptautiskās tiesas tiesnesis Džeimss Kraufords (James Crawford), Lietuvas Satversmes tiesas tiesnese Danute Jočiene, Francijas Valsts padomes viceprezidents Žans Marks Suvē (Jean-Marc Sauvé), Oksfordas universitātes profesore Katrīna Regvela (Catherine Redgwell), Tartu universitātes profesors Lauri Malkso (Lauri Malksoo) un asociētais profesors Renē Varks (René Värk), kā arī augsta līmeņa profesionāļi no Latvijas –Ilze Juhansone Eiropas Komisijas Ģenerālsekretāravietniece, Nils Muižnieks, Eiropas Padomes Cilvēktiesību komisārs, kā arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Plašāka informācija angļu valodā: http://esil.rgsl.lv/

Piekrītu un vēlos turpināt