RGSL

Piesakies

Intensīvā programma

Rīgas Juridiskā augstskola sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, piedāvā jaunu modulāru Padziļinātās programmas versiju, kas paredzēta publiskās administrācijas, pilsoniskās sabiedrības un akadēmisko aprindu pārstāvjiem no Eiropas Savienības kaimiņu politikas valstīm, Centrālāzijas un Rietumbalkāniem.

Intensīva programma ir Padziļinātās programmas modulāra versija, kas ilgst sešas nedēļas. Programmai var pieteikties dalībnieki no Albānijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Baltkrievijas, Bosnijas un Hercegovinas, Gruzijas, Kazahstānas, Kosovas, Kirgizstānas, Maķedonijas, Moldovas, Melnkalnes, Palestīnas, Serbijas, Tadžikistānas, Turkmenistānas, Ukrainas un Uzbekistānas. Programmu īsteno Rīgas Juridiskā augstskola sadarbībā ar Ārlietu ministriju. Programmu finansē Šveices un Amerikas Savienoto Valstu valdības.

Programmas mērķis ir nodrošināt apmācības, kas, no vienas puses, ir  noderīgas attiecībās ar starptautisko sabiedrību un Eiropas Savienību, un no otras puses, attiecību un sakaru uzlabošanai starp programmas dalībvalstīm. Programmas nodoms ir, radīt zināšanu nodošanu, kas ir balstīta uz pieredzi Latvijas un citu donoru valstu starptautiskajās attiecībās.

Programma, pretendentiem tiek piedāvāta bez maksas. Izmaksas sedz dalībnieka ceļošanas izdevumus uz Rīgu un izmitināšanu 6 nedēļu programmas periodā, kā arī  nelielu dienas naudu uzturēšanās izdevumiem Rīgā.

Pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē pievienojot sekojošos dokumentus:

  • Motivācijas vēstule
  • Apraksts par pašreizējo darbavietu
  • CV, kas aptver pēdējo 2-3 gadu profesionālo pieredzi
  • Iegūtās izglītības diplomus
  • Rekomendācijas vēstule no pašreizējā darba devēja
  • Angļu valodas zināšanu apliecinošs dokuments

 

Sazinies ar mums:

Tālrunis: +371 67039230
Fakss: +371 67039240
E-pasts: intensive@rgsl.edu.lv

 

Informējam, ka mājaslapas uzlabošanai izmantojam sīkdatnes

Piekrītu un vēlos turpināt