Programmas
LL.M.

Starptautiskās publiskās tiesības un cilvēktiesības

Grāds
Sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē (LL.M.)
Ilgums
1 gads
Valoda
angļu
Kredītpunkti
60 ECTS
Veids
Pilna laika: klātiene / Nepilna laika: klātiene
Maksa
5500 EUR
Akreditēta līdz
2027. gada 16. jūnijam

Programmas apraksts

Programmas struktūra

Viengadīgās maģistra programmas apjoms kredītpunktos ir 60 ECTS teorijas studijās, no kuriem 30 ECTS veido maģistra darbs. Pēc programmas sekmīgas pabeigšanas studentiem tiek piešķirts sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē ar specializāciju starptautiskajās publiskajās tiesībās un cilvēktiesībās.

Kursi

Studentiem jāapgūst seši obligātie kursi un divi izvēles kursi, ko izvēlas no citu maģistra programmu specialitātēm un, programmu beidzot, jāizstrādā un jāaizstāv maģistra darbs.

Neatkarīgi no izvēlētās programmas, papildus obligātajiem kursiem ir jāapgūst arī  tiesību pamatu kurss un juridiskās pētniecības kurss.

Pamatkursi:

Starptautiskās tiesības
Starptautiskās krimināltiesības
Starptautiskās cilvēktiesības
Starptautiskā strīdu izšķiršana
Tiesvedība cilvēktiesību lietās ECT
Cilvēktiesības un bizness

Uzņemšanas prasības

Akadēmiskā programma „Starptautiskās publiskās tiesības un cilvēktiesības” ir atvērta visiem interesentiem, kas ieguvuši sociālo zinātņu bakalaura vai maģistra grādu tiesību zinātnē, vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību, profesionālo bakalaura vai maģistra grādu tiesību zinātnē (vismaz 160 KP = 240 ECTS).

Angļu valodas zināšanas: IELTS 6+, TOEFL IBT 80+, TOEFL paper based 550+.

Uzņemšanas noteikumi maģistra programmās pieejami šeit:

Kalendārs

Agrīnā pieteikšanās2024.gada 15.aprīlis
Atvērtās durvis2023.gada 6.decembris plkst. 19.00

Mūsu absolventi par RJA

Elvīra Krēķe
Latvija

RJA, neapšaubāmi, palīdzējusi man attīstīties kā profesionālei, gūstot nepieciešamās akadēmiskās zināšanas un sniegusi individuālas prasmes, kas man noderēs visu mūžu. RJA studiju laikā nodrošināja dažādas iespējas, kas mums palīdzēja sasniegt jaunas robežas.

Anete Kleinberga
Latvija

Mana būtiskākā pieredze RJA ir attiecības, kādas es veidoju, jo īpaši ar ārvalstu pasniedzējiem. Viņi atvēra iespēju logu… starptautiskie profesori mūs ievirzīja brīvi domājošā un plašā perspektīvā.

Morics Vāgners (Moritz Wagner)
Vācija

RJA gūtais ieskats ES un starptautiskajās tiesībās attīstīja elastību, kāda nepieciešama, lai ātri iedziļinātos  citās juridiskajās sistēmās. Tas ļāva man justies ērti, strādājot juridiskajās sistēmās ārpus manas kā jurista kvalifikācijas valsts.

Kontaktpersona

Ja radušies jautājumi, sazinieties ar maģistra programmu direktoru.
Waleed Gumaa
Maģistra programmu direktors. Lektors