RGSL

Piesakies

Tiesības un finanses

Iegūstamais grāds: sociālo zinātņu maģistra grāds tiesībās un finansēs
Studiju programmas ilgums: 1 gads vai 2 gadi
Studiju valoda: angļu
Studiju programmas apjoms kredītpunktos: 60 ECTS kredītpunkti (40 Latvijas kredītpunkti), viengadīgā akadēmiskā programmā vai 120 ECTS kredītpunkti (80 Latvijas kredītpunkti) divgadīgā profesionālā programmā

Ja Jums radušies jautājumi, vai vēlaties uzzināt papildus informāciju par studiju procesu, sazinieties ar maģistra programmu direktoru
Waleed Gumaa
(angļu valodā):
waleed.gumaa@rgsl.edu.lv

 

Rīgas Juridiskā augstskola pieņem pieteikumus studijām tās akreditētajā Tiesību un finanšu programmā ar padziļinātu finanšu institūciju un pasaules jauno finanšu tirgu apguvi. Tiesību un finanšu programma piedāvā divus variantus:

  • viengadīgu, 40 kredītpunktu 60 ECTS (40 Latvijas kredītpunkti) akadēmisku maģistrantūras programmu tiem, kuriem ir bakalaura ar 240 ECTS (160 Latvijas kredītpunktiem) vai augstāks grāds tiesību, ekonomikas, biznesa, finanšu vai līdzīgā studiju nozarē;
  • divgadīgu, 80 kredītpunktu 120 ECTS (80 Latvijas kredītpunkti) programmu tiem, kuri ieguvuši 120 kredītpunktu (180 ECTS) bakalaura izglītību tiesību, biznesa, finanšu vai ekonomikas studiju nozarē.

Angļu valodas testu nepieciešamais punktu skaits IELTS 6+, TOEFL IBT 80+, TOEFL paper based 550+.

Ja līdz iestāšanās termiņa beigām nevarat paspēt nokārtot TOEFL vai IELTS eksāmenu, angļu valodas prasmju līmeni iespējams pārbaudīt, vienojoties par individuālu interviju ar maģistru programmu vadītāju Waleed Gumaa, rakstot uz waleed.gumaa@rgsl.edu.lv vai zvanot +371 2646 9318.Mācības programmā notiek tikai angļu valodā. Pretendenti tiek aicināti pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits programmā ir ierobežots.

Eiropai un pārējai pasaulei grīļojoties ekonomiskajā nestabilitātē, strauja attīstība un izaugsme tādās jomās kā tiesiski regulējošās vide un finanšu sektors izsaukusi darījumu eksploziju gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Palielinoties darījumu apjomam, vērojama juridisko un finanšu profesiju saplūšana, lai veicinātu šādu darījumu norisi, kā arī nodrošinātu atbilstību aizvien sarežģītākajam gan juridiskajam, gan finansiālajam saturam. Bieži vien juristiem un finanšu speciālistiem ir grūti saprasties detalizācijas izstrādē un izpildē. Izaicinājums ir arī nozīmīgie jaunie tirgi un to valstu specifiskais konteksts, kā arī atbilstošas riska vadības piemērošana šādai darbībai. Strādājot šajās nozarēs, ir nepieciešama spēcīga, padziļināta izpratne un praktiskā pieredze, tas ir priekšnoteikums, lai izmantotu jauno tirgu un vispār globalizētās ekonomikas piedāvātas iespējas.

Maģistra grāds tiesību zinātnēs ar specializāciju tiesību un finanšu zinātnēs atbild uz šiem izaicinājumiem, kā arī sniedz gan tiesību zinātņu, gan finanšu speciālistiem nepieciešamās zināšanās abās jomās, lai veicinātu savstarpēju sapratni, kā arī paplašinātu iespējas un uzlabotu darījumu izstrādi un novērtēšanu, vienlaicīgi dodot ieguldījumu vispārējā uzņēmējdarbības attīstībā, nodrošinot ilgtspējību, radot vērtības un uzņemoties stratēģiskas saistības.

Informējam, ka mājaslapas uzlabošanai izmantojam sīkdatnes

Piekrītu un vēlos turpināt