RGSL

Piesakies
Jaunumi | 6. februāris, 2017
Piesakies Intensīvajai programmai!

Rīgas Juridiskā augstskola sadarbībā ar  Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un sadarbības  partneriem , piedāvā jau otro Intensīvo  programmu, kuru mērķauditorija ir valsts amatpersonas, kā arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvji un akadēmiķi no Eiropas kaimiņattiecību politikas (EKP), Centralāzijas un Rietumbalkānu valstīm. Intensīva programma sāksies 2017. gada 22. maijā, un pieteikumi jāiesniedz līdz 2017. gada 13. martam.

Intensīvas programmas ilgums ir 6 nedēļas. Dalībnieki programmai var pieteikties no: Albānijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Baltkrievijas, Bosnijas un Hercegovinas, Gruzijas, Kazahstānas, Kosovas, Kirgizstānas, Maķedonijas, Moldovas, Melnkalnes, Palestīnas, Serbijas, Tadžikistānas, Turkmenistānas, Ukrainas un Uzbekistānas. Programmu finansē Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Šveices valdība un Amerikas Savienotās Valstis.

Mērķis ir nodrošināt apmācības, kas ir noderīgas šī reģiona starpvalstu attiecībās, no vienas puses un sadarbību ar Eiropas Savienību, no otras. Programmas nodoms ir nodrošināt zināšanu nodošanu, kas ir balstīta uz Latvijas un citu donoru pieredzi savās starptautiskajās attiecībās.

Programma pretendentiem tiek piedāvāta bez maksas. Tiks segti dalībnieku ceļa izdevumi un izmitināšana Rīgā 6 nedēļu garumā, kā arī mācību vizīte un citas kulturālas aktivitātes.

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti izmantojot RJA tiešsaistes pieteikuma portālu:

  • Motivācijas vēstule
  • Apraksts ar pašreizējajām darba funkcijām
  • Curriculum vitae, kas aptver pēdējo 2-3 gadu profesionālo pieredzi
  • Universitātes diplomu kopijas
  • Rekomendācijas vēstuli no pašreizējā darba devēja
  • Dokumenti kas apstiprina angļu valodas spējas

Atlases komisija izskatīs visus pieteikumus, un rezultāti tiks paziņoti līdz 2017. gada 24. martam.

Piesakies šeit!

Lasīt vairāk ziņas

Informējam, ka mājaslapas uzlabošanai izmantojam sīkdatnes

Piekrītu un vēlos turpināt