RGSL

Piesakies

10. decembris

Rīgas Juridiskā augstskola un Rīgas Ekonomikas augstskola atzīmē Starptautisko Cilvēktiesību dienu

Vispārējās Cilvēktiesību deklarācijas pieņemšanas 60.gadadienā, lai atzīmētu Starptautisko Cilvēktiesību dienu, Rīgas Ekonomikas augstskolā viesojās starptautiskās nevalstiskās organizācijas Amnesty International īpašais padomnieks Braiens Dūlijs (Brian Dooley).

Pasākumu atklāja Rīgas Juridiskās augstskolas rektore Leslija Džeina Smita (Lesley Jane Smith) un Rīgas Ekonomikas augstskolas rektors Anders Pālzovs (Anders Paalzow). Starptautiskā Cilvēktiesību diena pulcēja diskusijai gan Rīgas Ekonomikas augstskolas, gan Rīgas Juridiskās augstskolas studentus un citus interesentus.

Amnesty International pārstāvis Braiens Dūlijs sniedza lekciju par organizācijas aktivitātēm, kas vērstas uz to, lai veicinātu cilvēktiesību ievērošanu un īstenošanu. Ar lekcijām uzstājās ar Rīgas Juridiskās augstskolas lektora asistente Ieva Miļūna, runājot par jaunākajām attīstības tendencēm privātuma un īpašumtiesību ierobežojumos kara pret terorismu kontekstā, un Rīgas Ekonomikas augstskolas pārstāve Rita Kaša, runājot par ieceļotāju Latvijā apstākļiem attiecībā uz pieeju darba tirgum.

Starptautiskās Cilvēktiesību dienas atzīmēšana atspoguļo sekmīgu akadēmiskās diskusijas piemēru starp abām augstskolām tiesību un ekonomikas mijiedarbības kontekstā.

Lasīt vairāk ziņas

Informējam, ka mājaslapas uzlabošanai izmantojam sīkdatnes

Piekrītu un vēlos turpināt