RGSL

Piesakies

RGSL Interdisciplinary Studies

Riga Graduate School of Law Interdisciplinary Studies ir Rīgas Juridiskās augstskolas starpdisciplinārās pētniecības sērija, kuras mērķis ir publicēt izvērtētus pētījumus Eiropas un starptautisko tiesību jomās. Aptverot konstitucionālos, institucionālos un saturiski juridiskos jautājumus, šī grāmatu sērija integrē juridiskās, ekonomiskās, filozofiskās, politiskās un sociālo zinātņu perspektīvas. Sērijas mērķauditorija ir akadēmiķi, politikas veidotāji, praktizējoši speciālisti, kā arī vietējās un starptautiskās valstiskās un nevalstiskās organizācijas un institūcijas.

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA), kas dibināta 1998. gadā, ir izveidojusies par izcilu juridiskās izglītības un pētniecības centru Baltijas valstīs. Riga Graduate School of Law Interdisciplinary Studies sērija dokumentē plaša spektra RJA akadēmiskā personāla, studentu un viespasniedzēju inovatīvus akadēmiskos pētījumus.

 

1. sējums
INETA ZIEMELE
SEPARATE OPINIONS AT THE EUROPEAN COURT OF HUMAN RIGHTS

Šī ir pirmā grāmata Rīgas Juridiskās augstskolas jaunajā starpdisciplinārās pētniecības sērijā, kuru sagatavojusi bijusī Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnese – pašreizējā Latvijas Republikas Satversmes tiesas priekšsēdētāja, Rīgas Juridiskās augstskolas profesore Ineta Ziemele.

Lasīt vairāk

 

Informējam, ka mājaslapas uzlabošanai izmantojam sīkdatnes

Piekrītu un vēlos turpināt