Studēt

Atvērto durvju diena un RJA apmeklējums

Labākais veids, kā iepazīties ar RJA, ir mūs apciemot un visu skatīt savām acīm. To var izdarīt dažādi:

• Atvērto durvju diena: lieliska izdevība tikties ar mācībspēkiem, studentiem, uzklausīt absolventu stāstus un iegūt sajūtu par to, kā tad īsti ir studēt RJA, tikai dažās stundās.
  • Atvērto durvju dienas tiek plānotas sekojošos datumos:

• 2023.gada 4.novembrī plkst 11.00 – bakalaura studiju programmās RJA telpās Strēlnieku 4 k-2, W42. Reģistrējies pasākumam šeit:

• 2023.gada 6.decembrī plkst. 19.00 – maģistra studiju programmās Zoom platformā tiešsaistē.

Reģistrējies pasākumam šeit:

Agrīnā pieteikšanās studijām RJA – līdz 2024.gada 15.aprīlim

• Lai pieteiktos "studenta ēnošanai" vai konsultācijai ar programmu direktoriem, rakstiet uz adresi: vai sazinieties ar RJA Studentu asociāciju Facebook vai Instagram.
  • Studenta ēnošana: iespēja pavadīt sevis izvēlētu dienu kopā ar kādu RJA studentu un klausīties lekcijas, tikties ar RJA mācībspēkiem, piedalīties studentu asociācijas darbā, izbaudīt RJA studenta dzīvi.  Lūgums rakstīt uz e-pastu:
  • Konsultācija ar programmas direktoru: ja nav īstas pārliecības par to, kuru programmu izvēlēties, vai vajadzīgas atbildes uz kādiem citiem akadēmiskiem jautājumiem, labākais veids, kā gūt uz tiem atbildes ir konsultēšanās ar programmu direktoru.