Studēt

Atvērto durvju diena un RJA apmeklējums

Labākais veids, kā iepazīties ar RJA, ir mūs apciemot un visu skatīt savām acīm. To var izdarīt dažādi:

• Atvērto durvju diena: lieliska izdevība tikties ar mācībspēkiem, studentiem, uzklausīt absolventu stāstus un maksimāli izmantot tikai dažas RJA vadītas stundas ir atvērto durvju dienas. Informācija par nākamā atvērto durvju diena būs pieejama septembrī.
  • Studenta ēnošana: iespēja pavadīt sevis izvēlētu dienu kopā ar kādu RJA studentu un klausīties lekcijas  tikties ar RJA mācībspēkie, piedalīties studentu asociācijas darbā, izbaudīt RJA studenta dzīvi.
  • Konsultācija ar programmas direktoru: ja nav īstas pārliecības par to, kuru programmu izvēlēties, vai vajadzīgas atbildes uz kādiem citiem akadēmiskiem jautājumiem, labākais veids, kā gūt uz tiem atbildes ir konsultēšanās ar programmu direktoru.

Lai pieteiktos "studenta ēnošanai" vai konsultācijai ar programmu direktoriem, rakstiet uz adresi: