Programmas
LL.M.

Tiesības un finanses

Grāds
Sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē (LL.M.)
Ilgums
1 gads
Valoda
Angļu
Kredītpunkti
60 ECTS (1 gads)
Veids
Pilna laika: klātiene / Nepilna laika: klātiene
Maksa
6500 EUR (1 gads)
Akreditēta līdz
2027. gada 16. jūnijam

Programmas apraksts

Programmas struktūra

Viengadīgās maģistra programmas apjoms kredītpunktos ir 60 ECTS teorijas studijās, mijiedarbojoties tiesību un finanšu disciplīnām, no kuriem 30 ECTS veido maģistra darbs.

Pēc programmas sekmīgas pabeigšanas studentiem tiek piešķirts sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē ar specializāciju  tiesībās un finansēs.

Kursi

Viengadīgajā programmā studentiem jāapgūst seši obligātie kursi un divi izvēles kursi no citām maģistra specializācijām, kā arī jāaizstāv maģistra darbs. 

Neatkarīgi no izvēlētās programmas, papildus obligātajiem kursiem ir jāapgūst arī  tiesību pamatu kurss un juridiskās pētniecības kurss.

Obligātie kursi:
Ievadkurss 
Juridiskā pētniecība

Pamatkursi:
Mikro un makroekonomika
Finanses
Salīdzinošās līgumu un komerctiesības
Monetārā politika
Starptautiskā finanšu pārvaldība
Banku un finanšu tirgu likumdošana

Uzņemšanas prasības

Maģistra programma Tiesības un Finanses (LL.M) ir pieejama studentiem, kuri ir saņēmuši bakalaura vai maģistra grādu tiesību zinātnēs, ekonomikā, finansēs, vadības zinībās vai ar tām saistītā jomā, kas iegūts vismaz trijos gados (120 KP = 180 ECTS) divgadīgajai programmai vai četros gados (160 KP= 240 ECTS) viengadīgajai programmai; vai kuriem ir 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, profesionālais bakalaura vai maģistra grāds tiesību zinātnēs, ekonomikā, finansēs, vadības zinībās vai ar tām saistītā jomā.

Angļu valodas zināšanas: IELTS 6+, TOEFL IBT 80+, TOEFL paper based 550+.

Uzņemšanas noteikumi maģistra programmām pieejami šeit:

Kalendārs

Agrīnā pieteikšanās2024.gada 17.jūnijs
Atvērto durvju diena2024.gada 29.maijs plkst. 18.00
Pieteikšanās2024.gada 22.jūlijs

Mūsu absolventi par RJA

Elvīra Krēķe
Latvija

RJA, neapšaubāmi, palīdzējusi man attīstīties kā profesionālei, gūstot nepieciešamās akadēmiskās zināšanas un sniegusi individuālas prasmes, kas man noderēs visu mūžu. RJA studiju laikā nodrošināja dažādas iespējas, kas mums palīdzēja sasniegt jaunas robežas.

Tīna Vecvagare
Latvija

RJA ir vieta, kurā bez studijām tiek sniegtas izdevības piedalīties tādos pasākumos kā diskusijas, semināri un tiesu izspēle, kurās papildināt savas profesionālās iemaņas un sadarbības tīklu ar šajā jomā sevi jau pierādījušiem profesionāļiem. Tas ir viens no daudzajiem sekmīgas karjeras priekšnoteikumiem.

Marta Cera
Latvija

Lielākā daļa RJA absolventu, arī es, mēdz teikt, ka RJA iemāca noteiktu "domāšanas veidu", ne tikai akadēmiskas pamatzināšanas. Izmantojot intelektuāli stimulējošas un praktiskas pieejas, šis plašais un atvērtais "domāšanas veids" ir bijusi galvenā vērtība, kādu man devusi RJA kā jaunai profesionālei.

Kontaktpersona

Ja radušies jautājumi, sazinieties ar maģistra programmu direktoru.
Waleed Gumaa
Maģistra programmu direktors. Lektors
  /  +371 67039 205