RGSL

Piesakies

Šī gada 4. septembrī Rīgas Juridiskajā augstskolā (RJA) starptautiskās attīstības sadarbības projekta ietvaros mācības uzsāka 20 korupcijas apkarošanas un novēršanas speciālisti no Ukrainas valsts iestādēm un  nevalstiskajām organizācijām.  Apmācībās piedalās pārstāvji no Ukrainas Nacionālā Pretkorupcijas biroja, Nacionālās Korupcijas novēršanas aģentūras Transparancy International Ukrainas nodaļas, nevalstiskās organizācijas Centra UA, Pilsoniskās kustības “Chesno”, politiskās pētniecības centra “Eidos” un Starptautiskā vēlēšanu sistēmu fonda. Apmācības projekta ietvaros norisināsies no 4. septembra  līdz 16. Septembrim Rīgā, Rīgas Juridiskajā augstskola kā arī no 17. – 22. septembrim Kijevā.

Apmācību laikā dalībnieki apgūs ievadu Eiropas Savienības tiesībās, labas pārvaldības pamatprincipus, izmeklēšanas metodes, politisko partiju finanšu uzraudzību, naudas atmazgāšanas novēršanu, aktīvu atgūšanu, trauksmes cēlāju aizsardzību, risku kontroli valsts kapitālsabiedrībās, vēlēšanu uzraudzību, kā arī projektu vadību publiskajā sektorā.

Papildus apmācībām un  pieredzes apmaiņai dalībnieki apmeklēs Latvijas Republikas  Saeimu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, kā arī Ceļu Satiksmes drošības direkciju.

Projekts tiek īstenots pateicoties Latvijas Republikas ārlietu ministrijas un USAID finansējumam.

Lasīt vairāk ziņas

Piekrītu un vēlos turpināt